UWAGA NOWE ZASADY KORZYSTANIA Z USLUG KLUBU – New Age Fitness

UWAGA NOWE ZASADY KORZYSTANIA Z USLUG KLUBU

SZANOWNI KLIENCI ‼️
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, klub New Age Fitness pozostaje zamknięty do odwołania. Jednocześnie pragniemy Was poinformować, iż od 19.10 wznawiamy działalność jako:
✔️działalność obiektów sportowych (PKD 93.11.Z)
✔️działalność klubów sportowych (PKD 93.12.Z)
✔️działalność fizjoterapeutyczna (PKD 86.90.A)
✔️działalność paramedyczna (PKD 86.90.D)
✔️pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana (PKD 86.90.E)
✔️pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (PKD 85.51.Z)
✔️wynajem i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego (PKD 77.21.Z)

Zapraszamy więc:
?wszystkich zawodników i sportowców (szczególności sportowców posiadających licencje zawodnika lub ubiegających się o zdobycie powyższej licencji) którzy szykują się na zawody w swoich dziecinach sportu, do dalszego przygotowania w naszym klubie na terenie siłowni tak jak to tej pory m.in maratony biegowe, runmaggedony, zawody crossfit, zawody kulturystyczne i fitness, zawody streetworkout, zawody dwuboju i trójboju siłowego, wszystkie zawody gdzie niezbędne jest przygotowanie motoryczne: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, gimnastyka itd . Uruchomione zostaną także zajęcia sportowe, które należą do części dziedzin najczęściej przez Was trenowanych więc: cross training, schwinn cycling, streetworkout.
?wszystkie osoby mające zalecenia fizjoterapeutyczne/rehabilitacyjne do treningu indywidualnie bądź z trenerem
?osoby chcące przetestować i wypożyczyć sprzęt sportowy
?osoby uczęszczające na naukę tańca – pole dance
?Czekamy również na wynik rozmów z rządem aby móc otworzyć klub dla wszystkich i wrócić do trybu normalnej pracy. Nadal przestrzegamy zasadę – 1 osoba na 10m2‼️ Sauna infrared zostaje wyłączona z użytkowania.
PRZYPOMINAMY☝️że podczas treningów należy:
➡️zachować bezpieczny dystans 2 metrów
➡️używać własnego ręcznika
➡️mieć zmienione obuwie
➡️dezynfekować ręce ogólnodostępnym płynem
➡️dezynfekować po sobie sprzęt
➡️poruszając się po obiekcie zakrywać usta i nos
?‼️ZAJĘCIA GRUPOWE/SPORTOWE które zostają uruchomione: cross training, streetworkout, schwinn cycling oraz pole dance. Obowiązują na nie zapisy! Dane zajęcia wystartują gdy na liście będzie zapisanych minimum 8 klientów. Zajęcia odbywać się będą z minimum 3 osobami, dlatego tez bardzo prosimy o informowanie o swojej obecności, brak informacji spowoduje wykreślenie z listy co skutkować może usunięciem zajęć z grafiku jeżeli osób na liście będzie mniej niż 8.
✖️Na zajęcia można się zapisać w recepcji klubu, telefonicznie ?517123030 bądź pod adresem mailowym ?recepcja@newagefitness.pl.
‼️Proszę pamiętać że klub pracuje w okrojonych godzinach (pon-pt 6-13, 13-15 przerwa na dezynfekcje,15-23 oraz sob-ndz 9-18) więc nie o każdej porze się Państwo do Nas dodzwonicie.
✅KARNETY:
Wszystkie karnety zostały zawieszone automatycznie na od soboty 17.10 na czas zamknięcia klubu. Klienci którzy już mogą korzystać z naszych usług tzn: sportowcy, zawodnicy, klienci rehabilitacyjni oraz nauki tańca podczas przyjścia do klubu karnety automatycznie będą mieli odwieszone. Natomiast w momencie wznowienia całościowo naszej działalności wszystkie karnety zostają odwieszone automatycznie.
?Karty partnerskie tzn: multisport, fitprofit, oksystem są nadal przez Nas honorowane‼️

Komentarze