Grafik zajęć – New Age Fitness

Grafik zajęć

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE. Zgodnie z poniższym grafikiem zapisy uruchamiamy na poszczególne zajęcia – zajęcia odbywają się z 3 osobami na sali! Jeżeli w systemie nie będzie minimum 3 rezerwacji na 2 godziny przed danymi zajęciami, zostaną one odwołane. W przypadku ewentualnego braku możliwości skorzystania z zajęć mimo rezerwacji prosimy o odwołanie jej najpóźniej 2 godziny przez zajęciami. Zapisy przez PANEL KLIENTA https://naf.gymmanager.com.pl/

Jeżeli nie masz u Nas konta, posiadasz kartę systemu partnerskiego typu MULTISPORT, FITPROFIT, FITSPORT, MEDICOVER SPORT, PZU SPORT lub napotkasz problem przy rezerwacji skontaktuj się z nami mailowo recepcja@newagefitness.pl.

MOŻLIWE DOPŁATY DLA:
1. Klientów z kartami New Age Fitness – 10 zł dopłaty do każdych zajęć POLE DANCE oraz KALISTENIKA.
2. Klientów z kartami MULTISPORT(innymi niż PLUS), FITPROFIT, FITSPORT, PZU SPORT – 10 zł dopłaty do każdych kolejnych zajęć grupowych w danym dniu. W ramach wejścia z tymi kartami bezpłatnie są tylko 1 zajęcia dziennie.
3. Klientów z kartami MULTISPORT PLUS chcących korzystać z 2 lub więcej zajęć grupowych dziennie – konieczność odbicia swojej karty przed każdymi zajęciami w danym dniu. W przypadku korzystania z zajęć POLE DANCE trwających 1,5h recepcja ponownie odbija kartę w trakcje zajęć, lub po zajęciach gdy klient korzysta z aplikacji.

NA ZAJĘCIA POLE DANCE oraz POLE EXOTIC zapisy jedynie w recepcji klubu lub pod numerem 517 123 030.

Pilates

8:00-9:30, Poniedziałek

Mateusz Lewandowski | Fitness

Miejsce:

Nowa sala

Inne terminy danych zajęć:

  • 16:00 Wt
  • 18:00 Śr

Inne zajęcia tego trenera:

  • 16:00 Wt
  • 18:00 Śr