Kochani klubowicze – New Age Fitness

Kochani klubowicze

29.11.2023

Kochani Klubowicze 25 listopada wieczorem mieliśmy awarię prądu, która spowodowała pożar w naszym obiekcie w hali New Age Fitness oraz Sali Zabaw New Age Kids. To był dla nas niewyobrażalny cios. Ucierpiało miejsce, które od tylu lat budowaliśmy. Przeszliśmy długa drogę aby być w miejscu w którym byliśmy i los po raz kolejny wystawił nas na próbę. Ale jak wiecie, jesteśmy silną drużyną! Mamy cudowny zespół i najlepszych Klientów!

Własnymi siłami odbudowujemy to co zostało zniszczone w wyniku pożaru. Intensywnie pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności naszego klubu, jednak może to trochę potrwać. Chcielibyśmy Was poinformować, że siłownia jako część naszego klubu będzie zamknięta przez najbliższy miesiąc. Jednakże, cieszy nas fakt, że już od wtorku, 28 listopada, wznowiliśmy zajęcia grupowe, które tymczasowo będą odbywać się w sali Energy w hali JUMP.

Pragniemy również przypomnieć, że od niedzieli, czyli 26 listopada, karnety klubowe zostały automatycznie zawieszone. Jednakże, jeśli zdecydujecie się na uczestnictwo w zajęciach grupowych lub treningach personalnych z naszymi trenerami, Wasze karnety zostaną automatycznie odwieszone. Na zajęcia grupowe konieczne są zapisy pod linkiem https://naf.gymmanager.com.pl/account/login .

Niezmiennie bardzo Was do tego zachęcamy i serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie. To pomaga nam w procesie odbudowy. Bardzo Was zachęcamy również do śledzenia naszych działań, własnymi siłami staramy się odbudować nasze miejsce. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle ważne i daje nam dodatkową motywację.

Dziękujemy Wam za zrozumienie i cierpliwość. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywitać Was ponownie w pełni działającej hali New Age Fitness i Sali Zabaw New Age Kids.

Komentarze