Majowy grafik fitness – New Age Fitness

Majowy grafik fitness

Już w maju witamy Was oficjalnie na trzech salach fitness i strefie Cross Box. Zajęcia pełną parą ruszają już od 4 marca.

Najważniejsze zmiany w grafiku:
O 17:00 w nowej Hali na sali fitness Body Ball poprowadzi Katarzyna Pińska. O 18:00 na zajęciach Interwałowych rozpocznie swoje godziny Gosia Śniosek, a później dokładając drugą godzinę treningu – zmęczy Was funkcjonalnie na zajęciach TRX Training.

W związku z coraz piękniejszą pogodą w każdy wtorek zastępujemy na Sali Energy 2-godzinne zajęcia Schwinn Cyclingu z Mariuszem Grotem – jedną godziną o 19:30. Mariusz zaprasza w zamian również na swoje zajęcia za Magdę w każdy czwartek na godzinę 19:00

W strefie Cross Box natomiast w każdy wtorek i czwartek zajęcia Cross Training poprowadzi z Wami Jakub Undra, który w maju również poprowadzi za Michała Naulewicza zajęcia w każdy piątek o 19:30.

Mała roszada na zajęciach Krav Magi – w każdy wtorek Andrzej zaprasza wszystkich dorosłych na zajęcia z programem dla początkujących, a w piątki grupę zaawansowanych.

I ostatnia zmiana w majowych zajęciach. W związku z waszymi licznymi prośbami drugą godzinę Tabaty w każdy piątek o godz. 18:00 poprowadzi Kasia Santolak. A tuż po niej zaprosi wszystkich na odprężający Zdrowy Kręgosłup.

Pamiętajcie o sprawdzeniu grafiku swoich ulubionych zajęć. Niektóre z nich przeniesione zostały na większą salę w Nowej Hali.

Bawcie się dobrze i do zobaczenia na Salach…

Komentarze