Edyta Lewandowska (Kaczeczka) – New Age Fitness

Edyta Lewandowska (Kaczeczka)

Menadżer, Instruktor fitness oraz Zumba Fitness

Absolwentka Warszawskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne. Od dziecka związana ze sportem: akrobatyka, taniec, siatkówka, pływanie. Z Fitnessem związana od wielu lat.

Instruktorka fitness, Zumba Fitness, ale także kulturystyki oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Cały czas doskonali się na szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach. Ukończyła szkolenia z aerobiku, stepu, wzmacniania, stretchingu, dance, zdrowego kręgosłupa. Jena z pierwszych dyplomowanych instruktorów Zumby Fitness w Polsce, posiada także uprawnienia do prowadzenia zajęć Zumba Toning oraz Zumbatomic. Należy do Zumba Instructor Network.

Głównie specjalizuje się w prowadzeniu zajęć Zumby, ale uwielbia także formy wzmacniające oraz spokojniejsze jak stretching czy zdrowy kręgosłup. Ma optymistyczne podejście do życia, uwielbia pracę z ludźmi, pragnie zarazić ich zamiłowaniem do sportu. Prowadzone przez nią zajęcia to intensywny trening, setki spalonych kalorii, a przy tym wspaniała zabawa, wyzwalająca pokłady pozytywnej energii.