Drodzy Klienci – New Age Fitness

Drodzy Klienci

17.01.2024

Z wielkim entuzjazmem informujemy, że już w sobotę 13 stycznia wznowiliśmy działanie Klubu New Age Fitness oraz Sali Zabaw New Age Kids. Pracowaliśmy każdego dnia by ta chwila nastała i bardzo się cieszymy, że w końcu zobaczymy się w naszej wysprzątanej i pachnącej jak nigdy hali. Bardzo ważne! Przeczytajcie mail do końca.

W weekend zostanie zaktualizowany grafik zajęć grupowych na naszej stronie internetowej www.newagefitness.pl oraz na panelu klienta https://naf.gymmanager.com.pl/

Będzie się on także zmieniał w najbliższych tygodniach, więc z pewnością zobaczycie nowości.

Jeżeli chodzi o Wasze karnety klubowe, z dniem 13 stycznia zostają one odwieszone i wznawiają swój bieg. Dla klientów którzy korzystali z naszych ograniczonych usług w ostatnim czasie nic się nie zmienia w związku z karnetami. Oczywiście zapraszamy również klientów z kartami Multisport, Fitprofit, Medicover Sport oraz Pzu Sport.

Zachęcamy do rezerwacji online miejsc na zajęcia grupowe! Styczeń to miesiąc postanowień noworocznych, więc zapewne będzie Was dużo, a rezerwacja miejsca to zawsze pewność że będzie dla Was miejsce na zajęciach grupowych.

UWAGA! Ze spraw organizacyjnych – STREFA SZATNI NIE JEST GOTOWA. Przygotowaliśmy dla Was wieszaki i miejsce na zmianę obuwia. Mamy szafki depozytowe na wartościowe rzeczy zamykane na kluczyki. Jeżeli ktoś z Państwa będzie potrzebował, zamknąć swoje rzeczy w szafce, wziąć prysznic po treningu – proszę poinformować recepcje – otrzymacie Państwo kluczyk do szatni w hali Parku Trampolin New Ag JUMP. Trzeba więc będzie przejść z hali do hali w kurtce i z butami na zmianę.

W hali Parku Trampolin mieścił się kiedyś nasz klub, więc strefa szatni i strefa sanitarna jest tam w pełni przygotowana. Za te niewielkie utrudnienia przepraszamy i mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to w żaden sposób we wznowieniu wspólnych treningów. Chcemy by nasze nowe szatnie, były jeszcze piękniejsze i bardziej funkcjonalne niż przedtem. W tymczasowych szatniach Parku Trampolin niebawem zostaną uruchomione również sauny suche do Państwa dyspozycji.

TĘSKNIMY ZA WAMI! DO ZOBACZENIA NA SALI!

Zespół New Age Fitness

Komentarze