Krzysztof „Skorpion” Cieślak – New Age Fitness
New Age Fitness

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3000 m2 powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Największe centrum Sportu i Rozrywki.
  2. 2500 m2 miejsca do treningu
  3. plac zabaw New Age KIDS
  4. miejsce relaksu i odnowy biologicznej
  5. gabinet rehabilitacji i masażu
  6. i wiele innych atrakcji

W New Age Fitness honorujemy karty:

Krzysztof „Skorpion” Cieślak

img_9189_31798310943_o

Instruktor boksu

Charyzmatyczny i doświadczony Bokser. Karierę sportową rozpoczął w 1999 roku. Impulsem do związania się z boksem była dla Niego walka Andrzeja Gołoty z Riddikiem Bowe. Jako amator stoczył 163 walki z czego 138 zwycięskich. Mistrz i Wicemistrz Polski Kadetów i Juniorów.

Jako 18-letni Reprezentant Polski został dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów. Członek ekipy olimpijskiej w Pekinie w 2005 r. 
W 2007 roku dostał szansę wejścia do boksu zawodowego i tak jak poprzednio w boksie amatorskim, szybko zaczął odnosić sukcesy. Dzięki świetnej formie jaką zaprezentował podczas walk w Niemczech uzyskał kontrakt z jedną z najlepszych grup w Europie – Arena Box Promotion, dla której stoczył kilka zwycięskich walk. 

W 2009 roku został wytypowany do stoczenia walki o tytuł Młodzieżowego Mistrza Świata Federacji IBF z rywalem Samuelem Kamau. Była to walka okrzyknięta później jedną z najlepszych walk na polskim ringu. Dziś zaprasza do swojej sekcji bokserskiej w New Age Fitness.