Gabriela Pawłowicz – New Age Fitness

Gabriela Pawłowicz

Gabriela Pawłowicz New Age Fitness

Pole Art Fitness Instruktor

Poznajcie naszą instruktorkę Pole Dance, Exotic Flow i Akro Pole Kids – Gabrielę Pawłowicz. Gabi to zakochana w Pole Dance profesjonalna tancerka od lat praktykującą taniec współczesny, improwizację i taniec klasyczny. 

Gabi w Pole Dance znalazła fizyczne wyzwanie, inspirację i piękny, zmysłowy ruch, który nieustannie ją fascynuje. Jest nie tylko zapaloną Pole instruktorką, lecz również choreografką i zawodniczką. Gabi zdobyła 1. miejsce w kategorii Exotic Pro na II Ogólnopolskich Zawodach Pinup Pole Dance Studio, dwukrotnie 2. miejsce na Duende International Pole Dance Contest (2016 i 2017) w kategorii Exotic Pole, była też finalistką prestiżowych zawodów Exotic Generation. 

Gabriela to absolwentka studiów magisterskich na kierunku taniec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz choreografii i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi, a także dyplomowana instruktorka pilates (I i II stopień w Body Balanced Pilates School). Posiada więc kwalifikacje do nauki tańca oraz prowadzenia treningu dzieci i dorosłych w bezpieczny, zdrowy dla ciała sposób. 

Gabi czeka na Was na sali – na jej zajęciach dowiecie się wiele o Pole Dance i tańcu w ogóle, a jeszcze więcej spróbujecie w praktyce. Do zobaczenia.