Wiktoria Majewska – New Age Fitness

Wiktoria Majewska

wiktoria-majewska

Instruktor Fitness

Urodzona na Białorusi, z wykształcenia filolog, ukończyła Białoruski Uniwersytet Państwowy, wydział literatury i języka włoskiego. Zakochana w kulturze włoskiej. Ma zdolności do języków obcych, co pomogło Wiktorii zdecydować się na przeprowadzkę do Polski w 2013 roku i w miarę szybko nauczyć się języka jej dziadków.

Instruktorka Pilates Core (trening w grupach zwiększonego ryzyka), tancerka, kocha jogę, od wielu lat jest pasjonatką „zdrowego ruchu” i promotorką miłości do własnego ciała.

W 2013 roku poznała trening mięśni dna miednicy i zainspirowana jego efektem terapeutycznym zaczęła wprowadzać niektóre ćwiczenia na swoich zajęciach.

W czerwcu 2017 roku została Certyfikowaną terapeutką treningu mięśni dna miednicy vg szwajcarskiej koncepcji BeBo (metoda rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne), by mieć pełną wiedzę dotyczącą fizjologii dna miednicy i umieć właściwie zadbać o mięśnie głębokie i dna miednicy swoich kursantek.

Interesuje się różnymi metodami pracy z ciałem, takimi jak kinezjologia, trening powięziowy, ćwiczenia TRE i łączy je na swoich zajęciach tak, aby trening był zdrowy, ciekawy, przyjemny i angażujący nie tylko na poziomie ciała.

Jest ogromną fanką profilaktyki, a więc rekreacyjnej aktywności ruchowej, która utrzymuje mięśnie i stawy w dobrej kondycji. Zwraca dużą uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, aby były skuteczne i bezpieczne.

Prywatnie podróżniczka i miłośniczka Kizomby – tańca, pochodzącego z Angoli. Prowadzi fan page „Ciało bez tabu”, gdzie dowiesz się więcej o mięśniach dna miednicy i nie tylko.