Robert Czech – New Age Fitness
New Age Fitness

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3000 m2 powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Największe centrum Sportu i Rozrywki.
  2. 2500 m2 miejsca do treningu
  3. plac zabaw New Age KIDS
  4. miejsce relaksu i odnowy biologicznej
  5. gabinet rehabilitacji i masażu
  6. i wiele innych atrakcji

W New Age Fitness honorujemy karty:

Robert Czech

Robert Czech4

Trener i Instruktor Fitness

Był wspaniałym, radosnym i zawsze pełnym pozytywnej energii Człowiekiem. Doskonały Instruktor Fitness, doświadczony trener, szkoleniowiec FITNESS UNIVERSITY, niezastąpiony i pełen pomysłów trener personalny. Jedyny w Polsce Trener Reebok EASY TONE STEP, kontraktowy Instruktor, Prezenter i prowadzący treningi funkcjonalne dla firmy Reebok (Spartan Race).

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2006 roku instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyki Fitness. Uczestnik i prowadzący wielu konwencji, szkoleń, warsztatów. Choć osiągnął wiele, zawsze starał się podwyższać swoje kwalifikacje i umiejętności, rozwijać swój warsztat pracy by być jeszcze lepszym.

Od najmłodszych lat związany ze sportem, który był jego wielką pasją i sposobem na życie. Były reprezentant AZS AWF Warszawa w koszykówce.

Wielki motywator, najlepszy kolega – na zawsze zostanie w naszych sercach…