Piotr Strus – New Age Fitness
New Age Fitness

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3000 m2 powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Największe centrum Sportu i Rozrywki.
  2. 2500 m2 miejsca do treningu
  3. plac zabaw New Age KIDS
  4. miejsce relaksu i odnowy biologicznej
  5. gabinet rehabilitacji i masażu
  6. i wiele innych atrakcji

W New Age Fitness honorujemy karty:

Piotr Strus

strus_profilowe_2

Instruktor MMA

Zawodnik MMA, dyplomowany trener boksu i kick-boxingu, instruktor kulturystyki. Wielokrotny mistrz polski w kick-boxingu. Zdobywca Pucharu Świata w „Sanda”. Właściciel firmy informatycznej.

Z wykształcenia Informatyk. Z zamiłowania do sportu zawodnik mieszanych sztuk walki. Swoją przygodę ze sportem zaczął od najmłodszych lat. Już jako 5 latek uczestniczył w zajęciach akrobatyki sportowej na Warszawskiej Legii. W sportach walki zakochał się mając 17 lat trenując na Warszawskim AWF`ie. W wieku 21 lata wygrał swoją pierwszą zawodową walkę w MMA. Od 2012 związany jest z federacją KSW a jego obecny rekord to 9 wygranych (między innymi z Krzysztofem Kułakiem i Mattem Horwichem) i 3 porażki.

W Klubie Trener MMA Submission. Treningi pod okiem Piotra to gwarantowana satysfakcja. Prowadzone zajęcia układane są pod grupę trenującą tak aby każdy pokochał MMA. Piotr w każdy trening angażuję się 100%, przekazując swoją wiedzę tak aby ćwiczący wyciągali z nich jak najwięcej. Według Piotra trening to nie tylko rozwijanie umiejętności walki ale również zabawa i radość. Ważna jest miła atmosfera ale konieczna jest również dyscyplina.