Monika Leszko - Cichowlas – New Age Fitness

Monika Leszko – Cichowlas

nowy rok2

Trener personalny, Instruktor Kulturystyki

Absolwentka Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Licencjonowany Trener personalny, Instruktor Kulturystyki. Propagatorka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Pasjonatka sportu sylwetkowego.

Praca trenera to coś więcej niż zamiłowanie do sportu. To nie tylko dobrze dobrane ćwiczenia, pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, zdrowego, umięśnionego, sprężystego ciała, lepszej kondycji oraz sprawności na długie lata. To przede wszystkim wsparcie w zmianie dotychczasowych nawyków, mentalności, stylu życia.

Pokażę Ci, że można połączyć wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm ze znakomitą, komfortową, swobodną atmosferą, pełną wzajemnego zaufania, empatii, zrozumienia i zaangażowania. To współpraca, jakiej do tej pory nie było. Jeśli szukasz trenera, który spojrzy na Ciebie, jak na przyjaciela a nie tylko klienta, to zapraszam.

Zrobię wszystko, by pomóc w osiągnięciu tego, czego do tej pory nie udało Ci się osiągnąć. Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko te, z których za szybko rezygnujemy. Zaufaj mi, podejmij ze mną to wyzwanie. Daj mi szansę, daj szansę sobie, przekonaj się. Razem zrealizujemy Twój cel.