Mariusz Lewandowski – New Age Fitness
New Age Fitness

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3000 m2 powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Największe centrum Sportu i Rozrywki.
  2. 2500 m2 miejsca do treningu
  3. plac zabaw New Age KIDS
  4. miejsce relaksu i odnowy biologicznej
  5. gabinet rehabilitacji i masażu
  6. i wiele innych atrakcji

W New Age Fitness honorujemy karty:

Mariusz Lewandowski

IMG_0104

CROSS TRAINING, TRX TRAINING oraz SCHWINN CYCLING Instruktor i trener.

Pomysłodawca i założyciel New Age Fitness. Absolwent warszawskiej AWF. Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Trener kulturystyki, podnoszenia ciężarów oraz piłki nożnej. Instruktor gimnastyki sportowej, lekkiej atletyki, pływania. Sędzia klasy I w kulturystyce i fitness. Z branżą fitness związany od 15 lat, ze sportem od zawsze. 

Masażysta, Spinning i Schwinn Cycling Instruktor. Wykładowca i szkoleniowiec na wielu kursach i seminariach trenerskich i instruktorskich. Od lat trener personalny oraz doradca żywieniowy. W treningu i w życiu – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do zrobienia. Jego pasją jest rodzina, CrossFit oraz TRX Training. Konsekwentnie stara się zarażać tym wszystkich swoich podopiecznych.

Zawsze młody, silny, uśmiechnięty i charyzmatyczny. Motto życiowe: „Czas na zmiany…” oraz „dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.