Karolina Grzeluk – New Age Fitness
New Age Fitness

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3000 m2 powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Największe centrum Sportu i Rozrywki.
  2. 2500 m2 miejsca do treningu
  3. plac zabaw New Age KIDS
  4. miejsce relaksu i odnowy biologicznej
  5. gabinet rehabilitacji i masażu
  6. i wiele innych atrakcji

W New Age Fitness honorujemy karty:

Karolina Grzeluk

zaslepka2

Zumba Fitness Instruktor

Cześć :) Jestem Karolina! Swoje marzenie o byciu instruktorem Zumba® spełniłam w kwietniu 2016 roku. W jaki sposób? Zaczęło się od PRZYPADKU! Na zajęcia Zumba®  trafiłam w 2014 roku, chciałam zmienić coś w swoim życiu, zrobić coś dla siebie. Nie spodziewałam się, że Zumba stanie się moją pasją, ba! Sposobem na życie! Trenowałam 3 lata aż w końcu zdecydowałam się zrobić kurs instruktorski. Do chwili obecnej nieustannie szkolę się pod okiem najlepszychinstruktorów Zumba Fitness®, aby podczas zajęć być jak najbardziej profesjonalną.

Mój STYL 
Moje  zajęcia to przede wszystkim DOBRA ZABAWA! Na Zumba® przeplatam kroki taneczne z ćwiczeniami fitness. Takie połączenie pozwala uzyskać smukłą sylwetkę, poprawić kondycję i spalić setki kalorii.

Moje MOTTO
W moim słowniku nie ma zwrotu „nie dam rady”. Dążenie do celu, jakim jest spełnianie marzeń to moja dewiza :)

Jak PRACUJĘ
Na zajęciach motywuję każdego z uczestników do pracy. Staram się, aby każda osoba poczuła się swobodnie i świetnie się bawiła ćwicząc i dbając o swoją sylwetkę. 
Zajęcia ze mną pozwolą Ci nie tylko wylać hektolitry potu, ale też poczuć solidny zastrzyk endorfin. Będziecie chcieć więcej !!!

Zobacz Instagram.