Ewa Demczuk – New Age Fitness

Ewa Demczuk

ewa-demczuk

Instruktor Schwinn Cycling

Magister Zarządzania o specjalizacji Psychologia w Biznesie. Od najmłodszych lat była pełną zapału, energiczną osobą. Prowadzi bardzo aktywny i zdrowy styl życia. Kontynuuje naukę na studiach podyplomowych „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie”.

Oprócz tego, że stale podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach poświęconych tematyce sportu to jest również Trenerem personalnym, Trenerem Blackroll oraz Instruktorem zajęć „Zdrowy kręgosłup”. Uprawiała przeróżne dyscypliny sportu, aż w końcu znalazła tą właściwą, którą pokochała. Jest to jazda na rowerze. Biorze również udział w licznych maratonach rowerowych.

Nastawiona jest na intensywny, wyczerpujący trening połączony z doskonaleniem techniki jazdy.

MOTTO:
Uważa, że osoby aktywne fizycznie odkrywają w sobie wciąż nowe pokłady sportowej ambicji. Widząc efekty swojej ciężkiej pracy nabierają coraz większej chęci na podejmowanie kolejnych wyzwań, aż w końcu dochodzą do wniosku, że nie wyobrażają sobie życia bez uprawiania sportu. Hektolitry wylanego potu sprawiają ogromną radość, a nasze wysportowane, jędrne ciało jest naszą dumą.