O nas – New Age Fitness
New Age Fitness

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3000 m2 powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Największe centrum Sportu i Rozrywki.
  2. 2500 m2 miejsca do treningu
  3. plac zabaw New Age KIDS
  4. miejsce relaksu i odnowy biologicznej
  5. gabinet rehabilitacji i masażu
  6. i wiele innych atrakcji

W New Age Fitness honorujemy karty:

O nas

New Age Fitness — Największe Centrum Sportu i Rozrywki na Białołęce

#newagefitness  #newagekids  #newagejump

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki na Białołęce. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3’000 m² powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dorosłych przewidzieliśmy prawie 2’500 m² miejsca do treningu siłowego, sportów walki oraz zajęć z obszernej listy zajęć fitness. Dla lubiących ciszę bez ciężarów mamy sekcję z maszynami aerobowymi oraz specjalnie wydzielone miejsce do treningu personalnego. Dla prawdziwych zapaleńców lubiących Crossfit i Street Workout przyszykowaliśmy oficjalne miejsce CROSSBOX BIAŁOŁĘKA.

W ręce najmłodszych oddaliśmy ponad 500 m² Salę Zabaw New Age Kids, gdzie rodzice mogą zostawić swoje pociechy podczas swojego treningu. A poza tym parking na ponad 150 samochodów, miejsce relaksu i odnowy biologicznej, gabinet rehabilitacji i masażu i wiele innych atrakcji. A wszystko w przyjaznej atmosferze, gdzie miła obsługa zawsze pomoże, a wyspecjalizowana kadra instruktorska i trenerska doradzi jak poprawnie wykonywać wszystkie ćwiczenia.

New Age Fitness